Co udělat pro to, aby vám dárečky dorazily včas:

POZOR - Objednávky vytvořené od 13.12. do 18.12. - stihnou dorazit do Vánoc jen při zvolení Expresní výroby do Vánoc (300 Kč)

Od 13.12. do 18.12. máte taky možnost volby Expresní Výroby i do 24 hodin (500 Kč) – kdy objednávka stihne dorazit do Vánoc a zároveň ji vyrobíme do 24h od zadání objednávky.

Co udělat pro to, aby vám dárečky dorazily včas:

  1. Nakupujte s předstihem a nenechávejte pořizování dárků na poslední chvíli. V týdnu od 18. do 23. prosince mají přepravci nejvíc práce, protože objem zásilek je nejvyšší.
  2. Svou objednávku na ručně vyráběné Press-On nehty vytvořte nejpozději do 13.12. - každý set nehtů musíme pro vás nejprve vyrobit než balíček odešleme.
    • Objednávka vytvořená po tomto datu vám pravděpodobně nestihne být vyrobena do 20.12. - co je poslední den k odeslání balíčků aby stihli dorazit do Vánoc.
  3. Objednávku Příslušenství, Gel X tipů nebo nehtů Ihned k Odeslání vytvořte nejpozději 19.12. - jinak vám nestihne být odeslána 20.12.
  4. Zásilkovna negarantuje doručení do Štědrého dne, ale pokud vaši objednávku odešleme nejpozději 20.12.2023 , Zásilkovna udělá maximum, abychom vám jí doručila do Vánoc.
  5. Před výběrem výdejního místa omrkněte jeho sváteční otevírací dobu, ať se vám nestane, že vám zásilka bude doručena na pobočku, která je před Štědrým dnem již zavřená.
Tip pro opozdilce:

Zásilkovna

Pokud máte poblíž bydliště naše depa Praha-Štěrboholy, Holubice u Brna nebo Jihlava, zvolte jako cílové výdejní místo objednávky právě toto depo. Bude zde totiž otevřeno i na Štědrý den do 12:00, takže pro zásilku si můžete zajet i na poslední chvíli.

Osobní odběr v Praze

Pokud jste z Prahy a máte možnost balíček vyzvednout osobně na adrese Rumunská 1798/1, Praha 120 00, ČR, tak vám objednávky vytvořené v datu od 19.12 do 22.12. do 12:00 stihneme vyrobit a můžeme připravit k vyzdvihnutí u nás na recepci. POZOR! - objednávky musí mít zvolenou Expresní Výrobu do 24h a být uhrazeny předem (Platba kartou nebo Bankovním Převodem - není možná platba na dobírku, ani v hotovosti ani kartou na místě) a jako dopravu mít zvolený Osobní odběr na Rumunské 1798/1. Pokud objednávka nesplní všechny tyto podmínky, nepřipravíme ji k vyzvednutí a bez upozornění bude odeslána až po Vánocích. Děkujeme za pochopení!